Bahçeşehir Hurdacı

  bahçeşehir hurdacı

  Bahçeşehir hurdacı ile iletişime geçmek isteyen ziyaretçilerimiz doğru noktada. Zira Güneş hurdacılık Bahçeşehir hurdacı olarak hizmet veren bir İstanbul hurdacı firmasıdır.

  Bahçeşehir Hurdacı Firması

  Bahçeşehir İstanbul’un Avrupa yakasındaki Başakşehir ilçesinde bulunan bir semttir. Nüfus açısından kalabalık olan bu semtte daha çok sosyoekonomik açıdan yüksek olan kesim konutlamaktadır. Çok fazla insanın bulunduğu bu semt planlı bir büyüme sonucunda ortaya çıkmıştır. Öncelikle toplu konut planıyla birlikte düzenlenen bu semt planlı büyümenin sonucunda düzenli bir yapıya sahiptir. Hatta bu planlı büyüme sonucunda Kanada’da “Yeni Kentsel Yerleşim Anlayışı” ödülüne layık görülmüştür. Bu kadar güzel bir şekilde düzenlenen bir semtte atık yönetimi nüfusa bağlı olarak hızlı işlemektedir. Çok fazla insanın bulunduğu ve semt düzeninin sürekli denetlendiğini göz önünde bulundurursak atık yönetimi çok önemli bir konu olarak karşımıza çıkar. Semtleri en iyi yapan özelliklerden biri olan atık yönetimi düzeni, Bahçeşehir gibi semtler için son hızda ilerlemelidir. Yaklaşık 288 bin insanın bu semtte konakladığını düşünürsek ve çıkabilecek atık miktarını tahmin etmeye çalışırsak ne kadar büyük oranda sayılarla karşılaşacağımızı düşünelim. Bu kadar çok atığın hepsini çöplere atmak ve tekrar kullanılamayacak halde olduğunu düşünmek hem mümkün değildir hem de büyük oranda kirliliğe yol açar.

  İstanbul Hurdacı

  İstanbul Hurdacı

  Bahçeşehir Hurdacı Hurda Alımı

  Güneş Hurdacılık olarak İstanbul’un her ilçesinde ve semtinde sizlere sunduğumuz hurdacılık hizmeti ile bu atıkları daha verimli hale getirmekteyiz. Kullanılamaz dediğiniz ya da artık işinize yaramayan eşyalarınız için en güvenilir ve deneyimli firmalardan biri olarak, sizlere geri dönüşümünde en verimli sonuçları vermekteyiz. Bizlere vereceğiniz her türlü hurdanızı hurda merkezlerimizde değerlendirmek ve bu malzemelerden tekrar kullanılabilecek ürünler ortaya koymak bizim görevimiz. Bahçeşehir gibi nüfusu yüksek olan semtler için vereceğimiz hurdacılık hizmetleri ile çevreyi koruma yolunda büyük çabalar sarf ediyoruz. Sizlerden alacağımız eşyaları tek tek ayrıştırıp, tekrardan endüstri açısından faydalı ürünler elde ediyoruz. Bu sayede hem enerjiden hem de zamandan tasarruf etmiş oluyoruz. Geleceğimiz için geri dönüşümü kullanmamız ve bu konuda hassas olmamız gerekiyor. Kullandığımız eşyaları tekrar tekrar dönüştürüp yeni ürünler elde etmek ve bu durumu alışkanlık haline getirmek hem daha temiz bir gelecek demektir hem de ticaret açısından kendimizi geliştirmemize olanak sağlar.

  Bahçeşehir’de İnşaat Demiri Alımı

  Firmamız Bahçeşehir hurdacı, inşaat sonrası kalan demirleri değerinde almaktadır. Bu demirler bırakıldığında zararlara neden olur. Doğru hurdacıya satılmazsa da değerinden az ücret alınır. Bu kapsamda yapmanız gereken tek şey Güneş Hurdacılığı aramaktır. Firmamız en kısa sürede gelerek hurdalarınızı teslim alacak, tarttıktan sonra tam değeriniz sizlere takdim edecektir.

  Bahçeşehir’de Bina Yıkım Hizmeti

  Bina yıkımı zor ve masraflı bir süreçtir. Bu kapsamda firmamız Bahçeşehir hurdacı sizlere ücretsiz hizmet sunmaktadır. Sadece hurda karşılığında bina yıkımı yapılmaktadır. Tüm güvenlik önlemleri alınarak, profesyonelce bina yıkılır ve karşılığında sizden hiçbir para ücret istenmez. Sadece hurdalar alınır.