Gebze Hurdacı

Gebze Hurdacı firması Güneş Hurdacılık Gebze’de tüm mahallelerde her tür hurda alımı yapmaktadır. Gebze genelinde adresinden her çeşit hurda alımı yapıyoruz. Gebze en yakın hurdacı firması arıyorsanız Güneş Hurdacılık 7/24 hizmet sunmaya devam ediyor. Yerinde ve değerinde her tür hurda satmak için hemen hurdacı firmamızla iletişime geçebilirsiniz.

Gebze Hurda Alımı

Gebze’de her tür metal hurda, kağıt hurda ve plastik hurda çeşitlerini en yüksek fiyat teklifi ile satın alıyoruz. Güncel hurda fiyatları listesine göre Gebze’de en yüksek fiyat teklifi veren firmayız. Alım yaptığımız bazı metal hurda çeşitleri; bakır hurda, demir hurda, alüminyum hurda, krom hurda, nikel hurda, kurşun hurdası, kablo hurdası, hurda sarı, paslanmaz hurda, tel hurda çeşitleridir. Ayrıca değerinde alım yaptığımız kağıt ve plastik hurda çeşitleri; hurda 1.hamur beyaz kağıt, hurda karışık renkli kağıt, hurda karton kağıt, hurda okul kitapları, hurda A4 fotokopi kağıdı, hurda peçete, hurda dergi, hurda bristol kağıt, hurda jelatin, şeffaf naylon hurdası, hurda pet şişe, çıkma pimapen hurdası, Polietilen hurda, Polipropilen hurdası,  hurda bidonlar, hurda mavi kapak, streç naylon hurdası, renkli pleksi hurda çeşitleridir.

Gebze Hurdacı Telefon Numarası

Gebze hurdacı telefon numarası web sayfamızda yer almaktadır. Gebze’de 7/24 hizmet sunuyoruz. Hurdacı firmamız müşteri memnuniyeti daima ön planda tutmaktadır. Bu yüzden firmamız haftanın her günü hizmet vermektedir. Gebze’de hurdacı telefonu arıyorsanız hemen bir tıklama ile firmamıza ulaşabilirsiniz. Gebze’nin neresinde olursanız olun kısa sürede adresinize geliyoruz. Firmamızı aradığınızda size en yakın ekiplerimizi gönderiyoruz. Dilerseniz hurdanızı iş yerlerimize ya da hurda toplama merkezlerimize getirebilirsiniz. Tonajlı hurdalar için konum attığınızda adresinize geliyoruz. Ödemeyi peşin ve nakit olarak yapıyoruz.

Gebze Bina Yıkımı ve Moloz Nakliyesi

Gebze’de her tür bina yıkım ve söküm işleri yapıyoruz. Kamu kurum binaları, iş yerleri, depo, fabrika yıkımı gerçekleştiriyoruz. Kullanım ömrünü dolduran, depreme dayanıksız, kentsel dönüşüm kapsamındaki binalarda güvenli yıkım yapıyoruz. Bina yıkımı ve sökümü için her tür sertifikaya sahip çalışanlarımız ile belirlenen süre içerisinde sorunsuz iş teslimi yapıyoruz. Dilerseniz yıkım sonrasında ortaya çıkan hurda ve moloz nakliyesi gerçekleştiriyoruz. Her tür yıkım ve söküm işleri için hemen hurdacı firmamızla iletişime geçebilirsiniz.

 

Yorum bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Sitemizin seo işlemleri seo uzmanı tarafından yapılmaktadır.