Ana içeriğe geç
Hurda Bakır Alan Hurdacı

Hurda Bakır Alan Hurdacı

Hurda bakır alan firmalar arasında bakır hurdalarınız için en yüksek fiyatla hizmet sunuyoruz. Güneş Metal hurdacı firması aracılığıyla adresten bakır hurda alımı yapıyoruz. Sadece İstanbul’da değil, Türkiye’nin her bölgesinde bakır alan firma olarak tüm ihtiyaçlarınızı karşılayabilecek tecrübeye sahibiz. Kaliteli hizmetlerimizle birlikte yüksek fiyat garantisi sunuyoruz.

Değerli madenlerin çöpe atılarak, yok edilmesine karşı çıkıyoruz. Elinizde bulunan her nevi metal hurdasını geri dönüşüm yoluyla ülke ekonomisine kazandırıyoruz.

Bakır alımı yapan firma mı arıyorsunuz?

Doğru adrestesiniz. İstanbul merkezli firmamızla 7 Bölge ve 81 ilde faaliyet gösteriyoruz. WhatsApp ve Telegram aracılığıyla göndereceğiniz konuma bakır konusunda uzman, tecrübeli ekip yönlendiriyoruz. Satacağınız bakırı türlerine göre ayırdıktan sonra yanınızda tartıyoruz. Türlerine göre yapılan şeffaf tartım neticesinde değerini hesaplıyoruz. Ortaya çıkan tutarı onaylamanız durumunda, yerinde nakit ödüyoruz.

24 yılı aşkın süredir, hurdacılık sektöründe faaliyetlerimizi sürdürüyoruz. Hurda bakır geri dönüşüm yöntemleriyle kolaylıkla hammaddeye dönüşebilir. Bu hammaddelerle üretilen yeni eşyalar birçok alanda kullanılarak, hayatımızı kolaylaştırmaya devam etmektedir.

Bakır madeni; kolay işlenebilir ve iletken metaller içinde yer almaktadır. Dolayısıyla kablo imalatından, süs eşyalarına değin bir çok sektörde kullanılmaktadır. Ancak bakırın yer altında çıkarılıp işlenmesi oldukça zahmetli ve harcanan enerji sebebiyle külfetli olmaktadır.

Her yıl artan hammadde arzını hızlı karşılayabilmek adına, doğrudan cevherin çıkarılması yerine geri dönüştürülmesi tercih edilmektedir. Tonajlı hurda bakır alan yerler arasından Güneş Metal’i tercih edenlere, daha kazançlı bir hurda satışı yapma imkanı sunuyoruz.

Hurda Bakır Alan Firmalar Nerede?

İstanbul’da güncel fiyatlar ile hurda bakır alan firmalar içerisindeyiz. Haftanın yedi günü yirmi dört saat bizlere ulaşarak, en güncel fiyat bilgisi temin edebilirsiniz. Bakır hurdası çeşitli gruplara ayrılmaktadır. Bu gruplar arasındaki fiyat farkı, içerdiği bakırın oranına göre değişmektedir.

Hurda bakır çeşitleri:

  • Soyma Bakır
  • Bakır Kablo
  • Plaka Bakır
  • Yanık Bakır
  • Trafo Bakır
  • Bakır Boru
  • Granür Bakır
  • Lama Bakır
  • %98 Külçe Bakır
  • Bakır Talaşı

Güneş Metal hurdacılık sekrüne gönül vermiş, deneyimli personellerden oluşmaktadır. Hurda bakır alanlar içerisinden avantajlı fiyatlar ve profesyonel hizmetle ön plana çıkmaktadır.

Bakır nedir?

Bakır, doğada birleşik veya sebest şekilde bulunan bir madendir. Tıpkı altın gibi iletken olduğundan; çoğunlukla elektrik enerjisi dağıtımdan tercih edilmektedir. Atom numarası 29 olan ve 1084 °C’de erimeye başlayan metalin eski çağlarda kuyumculuk ve süs eşyası üretiminde kullanıldığı bilinmektedir.

Kolay işlendiğinden hattinden fazla sektörün göz bebeği olduğunu söylenebilmektedir. Kazan, tencere, tava gibi mutfak eşyalarından, teknolojik aletlerdeki elektronik kartlara kadar çoğu üründe kullanımaya devam etmektedir. Tekonolojinin gelişmesiyle elektriğin şehirler arası dağıtımında da bakır kablo kullanımı görülmektedir.

Bakır kablo: Kablo imalatında akıma direnç göstererek, elektriğin iletilmesini sağlayan bir metale ihtiyaç duyulmaktadır. Damar denilen iç yapılarında kullanılan metaller için bazı türlerde alüminyum tercih edilmiş olsa da genellikle bakır kullanılmaktadır.

Uzun süreli kullanımdan sonra metallerin horozyona uğrayarak, özelliğini yitirdiği durumlarda hurda bakır alan firmalar devreye girmektedir. Bakır kablo hurdası içerdiği madenden mütevellit kıymetli hurdalar listesinde sayılmaktadır.

1 kilo kablodan ne kadar bakır çıkar?

Bildiğiniz üzere bu oran, kablonun dış yüzeyindeki kaplamanın kalınlığına göre değişebilmektedir. Ancak ortalama yapmak gerekirse, bir kilo kabloda ortalama %65 – %75 oranında bakır bulunabilmektedir. Dolayısı ile kablolar için kiloda 650gr – 750gr bakır bulunabileceği söylenmektedir.

Yanık kablo hurdası değerini kaybetmektedir. Bu nedenle kablonun yakılması yerinde hurda kablo kırım makinesi yardımıyla öğütülmesine özen gösterilmektedir.

Hurda Bakır Fiyatları

Bakır CinsiKg fiyatı
Soyma bakır hurdaSorunuz
Lama bakır hurdaSorunuz
Kırkambar (yanık, boru)Sorunuz
Bakır talaşıSorunuz
Bakır CurufuSorunuz
%98 Külçe BakırSorunuz
Hurda bakır fiyat listesi

İstanbul’daki anlık bakır fiyatları hakkında kesin bilgi vermek imkansızdır. Piyasadaki arz talep dengesine göre bakır fiyatları günlük artış ve azalış gösterebilmektedir. En güncel fiyatlarla 7/24 hurda bakır alımı yapan firmamıza aşağıdaki telefon numaraları vasıtasıyla ulaşabilirsiniz. Bakır hakkında daha detaylı bilgi almak istiyorsanız buraya göz atabilirsiniz

Hurda Bakır Alan Hurdacı başlığıyla 2 ay önce hurdaci tarafından yazılmıştır. sayfamızda , başlıklı yazılarımızı okuyun.

Hurda Bakır Alan Hurdacı için henüz yorum yapılmamış.

Bir Cevap yazın

Email adresiniz paylaşılmayacaktır.