Hurda Bakır Alımı

Hurda Bakır alımı yapan en yakın hurdacı firmasıyız. Bakır hurdası 1B grubunda bulunan bir kimyasal element olan bakırın atık durumuna düşmüş halidir. Dünyanın her yerinde bakır madenleri bulunabiliyor. Hurda bakır kolay işlenen bir maden olduğu için sıkça tercih ediliyor. Bakır tencere, tava, cezve gibi mutfak aletleri üretiminde kullanılıyor. Ayrıca kablo üretiminden süs eşyalarına kadar çoğu alanda bakıra rastlamak mümkün.

Hurda Bakır Fiyatları 2022

Güncel hurda bakır alım fiyatları bakırın kalitesine göre ve çıplak hurda bakır veya kablo hurda bakır durumuna göre değişmektedir. Hurda bakır alımı yapan firmalar, hurda bakır alımını bakırın durumuna göre fiyatlandırarak alış işlemini gerçekleştirirler. Anlık bakır fiyatları için iletişime geçebilirsiniz.

Hurda Alan Hurdacı Firmalar

Türkiye’ bin hemen hemen bütün şehirlerinde hurda bakır alımı yapan firmalara ulaşmak mümkündür. Özellikle büyük şehirlerde bu gibi firmalar oldukça fazlaca bulunuyor. Bakır hem kolay işlenebilen hem de oldukça fazla kullanım alanı olan bir metal olduğundan dolayı sadece hurda bakır işi yapan oldukça fazla firma bulunmaktadır. Bu firmaları genellikle organize sanayi bölgelerinde veya sanayi sitelerinde görebilirsiniz.

Soyma bakır hurdası alıyoruz. Kırkambar (Bobin, Yanık, Boru) Bakır Hurdası alım satımı yapıyoruz. Antikron Kırma, Granür hurda bakır, TTR kırma bakır, Lama bakır hurdası ve bakır tel hurda için en yüksek fiyat teklifini veriyoruz. Hurda bakır kilo fiyatı için bizi hemen arayın. Bakırın kilosu kaç para öğrenmek için iletişime geçebilirsiniz.

Hurda Bakır Alan Yerler

Hurda bakır fiyatları genelde teklif üzeri yapılmaktadır. Ortalama piyasa fiyatının çok az üzerinde teklif verebilecek fazla firma yoktur. Hurda Bakır kablo üretimi yapan ve ham madde ihtiyacı olan fabrikaların talepleri doğrultusunda bu fiyatlar yükselebilir veya düşebilir. İstanbul’da Hurda bakır alan hurdacı olarak hizmet veriyoruz. Hurda bakır alımı yapan firmalar içerisindeyiz. İstanbul’da 7/24 hurda bakır alıyoruz. Bizimle iletişime geçerek hurda bakır ton fiyatı alabilirsiniz. Güneş metal hurdacılık ile hurda bakır ticareti yapabilirsiniz. İstanbul Anadolu yakası ve Avrupa yakasında bulunan şubelerimiz ile en yakın hurdacı hizmeti sunuyoruz. Yerinde ve değerinde hurda bakır satmak için kurumsal hurdacı firmamızı arayabilirsiniz.

2 thoughts on “Hurda Bakır Alımı”

  1. Geri bildirim: Yeşim

  2. Geri bildirim: Filiz

Yorum bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Sitemizin seo işlemleri seo uzmanı tarafından yapılmaktadır.