Ana içeriğe geç
Hurda Fiyatları

Hurda Fiyatları

Güncel hurda fiyatları 2021 yılı boyunca geçerli olmayabilir. Bu yazımızda İstanbul’da hurda satmak isteyenler için oluşturduğumuz anlık hurda fiyat listesi yer almaktadır. Ancak İstanbul hurda fiyatları sürekli değişiklik göstermektedir. Diğer taraftan hurda fiyatları geri dönüşüm sektörüne çalışmalar düzenleyen ve hurdacılık yaparak ticaret yapanlar içinde önemli bir bilgidir. Hurdaların fiyatları ise çeşitli etkenlere göre değişiklik gösterir ve belirlenir. Bu yazımızda hurda fiyatları hakkında genel bilgiye ulaşabilirsiniz.

Güncel Hurda Fiyatları İçin İletişime Geçin

İstanbul hurda piyasası bir türlü durulmak bilmiyor. 2021 yılı hurda fiyat listesi her an değişebiliyor. Hurda satarken zarar etmemek için bizimle iletişime geçerek anlık hurda fiyatı isteyebilirsiniz.

Hurda Demir Fiyatları

DKP Hurda Demir Fiyatı1,98 TL/Kg
Ekstra Hurda Demir Fiyatı1,95 TL/Kg
Toplama Hurda Fiyatı1,10 TL/Kg
Teneke Hurda Fiyatı0,55 TL/Kg
Demir Talaşı Hurdası Fiyatı1,65 TL/Kg
Pik Demir Talaşı Hurdası Fiyatı1,61 TL/Kg
İnşaat Yıkım Hurdası Fiyatı1,70 TL/Kg
İnşaat Demir Çubuğu Hurdası Fiyatı1,98 TL/Kg
Tufal Hurdası Fiyatı0,08 TL/Kg

Hurda Kağıt Fiyatları

1. Hamur Beyaz Hurda Kağıt Fiyatı1,00 TL/Kg
Değişik Renkli Hurda Kağıt Fiyatı0,50 TL/Kg
Hurda Karton Kağıt Fiyatı0,60 TL/Kg
Hurda Okul Kitabı Fiyatı0,80 TL/Kg
Hurda A4 Fotokopi Kağıdı Fiyatı0,80 TL/Kg
Hurda Peçete Kağıdı Fiyatı0,90 TL/Kg
Hurda Karton Bardak Fiyatı0,55 TL/Kg
Kullanılmış Hurda Gazete Fiyatı0,65 TL/Kg
Kullanılmamış Hurda Gazete Fiyatı1,00 TL/Kg
Bristol Hurda Kağıt Fiyatı0,50 TL/Kg
Hurda Kuşe Kağıdı Fiyatı0,47 TL/Kg

Hurda Plastik Fiyatları

Hurda ABS Plastik1,20 TL/Kg
Hurda Polipropilen Moblen1,20 TL/Kg
Hurda Polistren Kristal1,20 TL/Kg
Hurda Jelatin0,80 TL/Kg
Mavi Kırmızı Kapak1,20 TL/Kg
Şeffaf Beyaz Naylon Hurda2,10 TL/Kg
Çıkma Pimapen Hurdası1,50 TL/Kg
Elteks Plastik Hurdası1,00 TL/Kg
Hurda Temiz Pet Şişe0,60 TL/Kg

Hurda Akü Fiyatları

Hurda Sulu ve UPS Akü Fiyatı5,40 TL/Kg
Hurda Batarya Akü Fiyatı5,40 TL/Kg

Hurda Nikel Fiyatları

Hurda %95-99 Şablon Nikel Fiyatı75,00 TL/Kg
Hurda Anot Nikel Fiyatı74,00 TL/Kg
Hurda Nikel Çapağı Fiyatı53,00 TL/Kg

Hurda Fiyatları Neye Göre Belirleniyor?

Hurda fiyatları hurda satmak isteyenler için önemli bir bilgidir. Çünkü hurda satacak olan kişiler sahip oldukları hurdaların gerçek değerini öğrenmek için hurda fiyatını bilmesi gerekir. Hurda fiyatları ise çeşitli etkenler ile ilişkili olarak değişen bir yapıya sahiptir. Fiyatlar çeşitli nedenlerden kaynaklı olarak değişim gösterir.

Her sektörde olduğu gibi hurda sektöründe de piyasa şartları çok önemlidir. Finansal piyasadaki değişimler hurda sektöründe de değişikliklere neden olabilmektedir. Diğer taraftan hurdaların çeşitlerine göre de fiyatlarda değişiklikler olmaktadır.

Fiyatların değişmesinde arz talep ilişkisi de oldukça önemlidir. Bu şekilde dengelenen fiyatlar insanlara sunulmakta ve hurda satmak isteyenler hurdalarını satmak için bu fiyatlara ulaşmaktadır. Hurda fiyatlarının değişken bir yapıya sahip olduğu için her zaman güncel hurda fiyatlarından haberdar olmanız önemlidir.

Hurda fiyatlarının güncel tutarlarını öğrenmek içinse firmamız ile görüşebilirsiniz. Hurdacılık hizmetlerimizde sizlere güncel hurda fiyatlarını belirtmekte ve bu konuda sizlere gerekli bilgileri aktarmaktayız.

Çeşitlerine Göre Güncel Hurda Fiyatları

Bilindiği gibi günümüzde birçok atık aslında hurda değeri olan bir atıktır. Bu tür atıkları toplayarak geri dönüşüme kazandırdığınız gibi bu atıklardan para kazanmanız da mümkün. Hurda değeri olan atıkları toplayıp satmak istiyorsanız hurdalarınızın değerini de bilmeniz önemlidir.

Hurda fiyatları bilgisi alırken hurdanızın çeşidi oldukça önemlidir. Çünkü hurda bilgisi verilirken hurdanızın türüne göre hurda fiyatı teklifleri verilmektedir. Örnek olarak bir demir hurda ile alüminyum hurdanın fiyatları değişmektedir. Bu nedenle hurdalarınızın türüne göre fiyat teklifi almanız önemlidir.

Diğer taraftan hurda çeşitleri de kendi içerisinde değişik formlarda bulunmaktadır. Örnek olarak demir hurdalarında sadece demir hurdalar olabileceği gibi demir ile betonun birleşik halde olduğu hurdalarda olacaktır. Bu tür durumlarda hurdaların çeşitlerine göre de fiyat belirlemek oldukça önemlidir.

Hurda Toplam Tutarı Nasıl Hesaplanır?

Hurdalarınızın toplam tutarını hesaplayarak kazancınızın ne kadar olduğunu hemen hesaplayabilirsiniz. Hurda fiyatı toplam tutarını hesaplarken iki bilgiye ihtiyacınız olacaktır. Bunlardan birincisi hurdalarınızın toplam net ağırlığı ikincisi ise hurdaların birim fiyatıdır. Bu iki bilgiyi çarptığınızda toplam hurda tutarını öğrenebilirsiniz. Hurdaların ağırlığının hesaplanması oldukça önemlidir.

Ayrıca hurdaların ağırlıkları hesaplanırken doğru hesaplanması da gerekir. Hurdaların ağırlığının hesaplanmasında yapılabilecek yanlışlar hurda satarken sizin zarar etmenize neden olabilir. Bu nedenle hurdalarınızın tartılma işlemlerinin doğru yapılması çok önemlidir.

Firma olarak bu konuda her zaman titizlikle çalışmakta ve hurdalarınızın ağırlıklarını kantarlarda tartmaktayız. Hurdalarınızın net ağırlığını hesapladıktan sonra bu konuda belgeler ile ağırlığı sizlere bildirmekte ve daha sonra hurda fiyatlarını hesaplamaktayız.

Diğer bir unsur olan hurda birim fiyatı ise tarafımızdan sizlere iletilmektedir. Hurda fiyatları bakımından her zaman müşterilerimizin karlı bir satış yapması için özen gösteren firmamız sizlere güncel hurda fiyatlarını iletmektedir. Böylelikle her zaman firmamız ile iletişime geçerek hurdalarınızın fiyatları konusunda bilgi alabilirsiniz.

Hurda fiyatları konusunda firmamızı her zaman arayarak bilgi alabilirsiniz. Müşterilerimizin her zaman memnun kalabileceği hizmet almalarını sağlamak için bütün imkanlarımızı sunmakta ve sizlere hurdacılık hizmeti vermekteyiz. Gerçekleştirdiğimiz çalışmalarda hurda fiyatlarının belirlenmesi sonrasında hızlı bir şekilde işlemler yürütülmekte ve sizlere hurdalarınızın bedelleri nakit olarak ödenerek kaliteli bir hizmet almanız sağlanmaktadır.

Hurda Fiyatları başlığıyla 1 sene önce hurdaci tarafından yazılmıştır. sayfamızda , başlıklı yazılarımızı okuyun.

“Hurda Fiyatları” için 2 Yorum Yapılmış

  1. Geri Bildirim: Hurda Demir Alımı

  2. Geri Bildirim: Arif

Bir Cevap yazın

Email adresiniz paylaşılmayacaktır.