Ana içeriğe geç
Hurda Kablo

Hurda Kablo

Kablo; içindeki bakır nedeni ile hurdası en çok bulunan üretilmiş malzemedir. Bakırın diğer metallere göre fazla olan iletkenliği ve ısınmaya karşı dirençli oluşu nedeni ile tüm dünya da aydınlamadan ısınmaya ve iletişim alnında kulanılan kablo, hurdası oldukça fazla olan malzemelerden biridir.

Soyulmamış kablo alımı yapan firmalar kablonun durumuna göre fiyatlandırma yaparak hurda kablo alış fiyatı vermektedirler. Kabloda bulunan yalıtkan maddelerin ayrıştırma süreci ve içinde bulunan bakırın ayrılması sürecinde kablodaki yalıtkan maddenin bakırdan ayrılma kolaylığı fiyatı üzerinde oldukça etki etmektedir.

Hurda Kablo Alan Yerler

Kablo geniş kullanım alanı olan ve dünya üzerinde işleyen bütün sektörler de kullanıldığı için; kullanım süreleri dolup hurdaya ayrılan kablo miktarı da oldukça fazladır. İthalat ve İhracatı da yapılan hurda kablo, tüm dünya da ve Türkiye’ de de oldukça fazla müşterisi olan bir malzemedir. Hurda kablonuz varsa ve satmak istiyorsanız bulunduğunuz şehirde hurda kablo alım işi yapan firmalar ile iletişime geçerek, elinizdeki hurda kabloya fiyat alabilirsiniz.

Hurda Kablo başlığıyla 6 ay önce hurdaci tarafından yazılmıştır. sayfamızda , başlıklı yazılarımızı okuyun.

“Hurda Kablo” için 1 Cevap Var

  1. Geri Bildirim: Kürşat

Bir Cevap yazın

Email adresiniz paylaşılmayacaktır.