Hurda Alüminyum Alımı

Alüminyum hurda alımı yapan hurdacı firmasıyız. Alüminyum hurda kimyasal bir elementtir. Atom numarası 13 simgesi AI olan gümüş renkte sünek bir metal çeşidi olarak bilinir. Günümüzde pek çok alanda Alüminyum kullanılmaktadır. Zamanla kullanılabilir özelliğini yitiren metallere aluminyum hurdası denir.

İstanbul Alüminyum Hurda Fiyatları 2022

Güncel hurda alüminyum alımı yapan firmalar piyasa fiyatına göre 50 kuruş – veya + fiyat vererek alım yapabilmektedirler. Gümüşe benzeyen rengi, hacimli yapısı ve hafif ağırlığı olan bir metal olan alüminyum kullanım alanı oldukça fazla olan bir metaldir. Bundan dolayı hurda Alüminyum oldukça fazlaca olmakta ve Hurda Alüminyum Alım & Satımı yapan oldukça fazla firma olmasından dolayı hurdası da işlemişi de oldukça talep gören bir metaldir.

Alüminyum Alan Hurdacı Firmaları

Dünyada ve Türkiye’ de alüminyum kullanım alanı oldukça fazla olan bir metaldir. Kolay işlenmesi ve hemen hemen bütün sektörlerde kullanılması nedeni ile hurdası oldukça fazla olan alüminyum hafif ve hacimli olması nedeni ile en çok tercih edilen metaller arasında gelmektedir.

Alüminyum kullanım alanları nedeni ile hurda ticareti en çok yapılan metallerin başında gelmektedir. Bu neden ile hem yurt dışı hem yurt içi alım işi yapan firma sayısı oldukça fazladır. Bulunduğunuz ilde hurda alüminyum alım işi yapan firmaları internette aratarak bulabilirsiniz.

Güneş Hurdacılık olarak İstanbul başta olmak üzere Türkiye genelinde her nevi alüminyum hurda alımı yapıyoruz. Alüminyum hurdalarınızı en güncel fiyatı ile adresinizden alıyoruz. İstanbul dışı tonajlı olmak kaydı ile Türkiye’nin neresinde olursanız olun kapınıza gelelim. Şeffaf tartı yaparak nakit ödeme hizmeti sunuyoruz. Alüminyum hurdanızı yerinde ve değerinde satmak için hemen hurdacı firmamıza ulaşabilirsiniz. Net fiyatlar için firmamıza whatsapp iletişim hattımızdan fotoğraf gönderebilirsiniz. Çünkü alüminyum hurda fiyatları hurdanın kalitesi ve türüne göre farklılık gösterebilmektedir. Araiş levha alüminyum, tel alüminyum, alüminyum içecek kutuları, profil alüminyum hurdanızı değerinde satmak için hemen arayın! Alüminyum hurda alan hurdacı firması olarak 7/24 hizmet vermekteyiz. Türkiye’nin neresinde olursanız olun 7/24 firmamıza ulaşabilirsiniz. Hurdacı firmamızı aradığınızda kısa süre içerisinde adresinize geliyoruz.