Bakır Hurda Fiyatı

Bakır Hurda Fiyatı

Güncel Bakır Hurda Fiyatı öğrenmek için firmamızla iletişime geçebilirsiniz. İstanbul hurdacı firmamız Güneş Hurdacılık siz değerli müşterilerimiz için en güncel hurda fiyatları hizmeti sunmaktadır. Bunun için firmamızı 7/24 arayarak merak ettiğiniz tüm hurdalar için güncel fiyatını öğrenin. Bakır hurda kilosu ne kadar? Güncel bakır hurda fiyatları kaç TL? Diye merak ediyorsanız doğru yerdesiniz. Hemen iletişim sayfamızda ve ana sayfamızda yer alan telefon numarasını arayarak fiyat öğrenebilirsiniz. Ayrıca bakır hurdalarınız için hemen fiyat teklifi alabilirsiniz. Türkiye’nin neresinde olursanız olun bakır hurda alımı için adresinize gelelim. Fiyat teklifi almak için hemen arayın.

Bakır Hurda Kg Fiyatları

Bakır Hurda Güncel Kg Fiyatları aşağıda listelenmiştir. Firmamız güncel fiyatları günlük olarak takip etmektedir. Bu yüzden fiyat listemizi sürekli güncel tutuyoruz. Yine de en doğru bakır hurda fiyatları anlık olarak öğrenmek için telefonla arayıp bilgi alabilirsiniz. Tüm bakır hurda çeşitleri için ayrıntılı fiyat bilgisi almak için hemen Hurdacı firmamızı arayın!

Soyma Bakır Hurda Fiyatları

145 TL/Kg

Lama Bakır Hurda Fiyatları

145 TL/Kg

Kırkambar Bakır Hurda (Bobin, yanık boru) Fiyatları

125 TL/Kg

Külçe Bakır Hurda Fiyatları %98

135 TL/Kg

TTR Kırma Bakır Hurda Fiyatları

140 TL/Kg

Bakır(Kızıl) Talaş Hurda Fiyatları

110 TL/Kg

Bakır Hurda Kilosu Ne Kadar?

Bakır hurda kilosu ne kadar? Sorusu bakır hurda satmak isteyen kişilerin en çok merak ettiği sorulardan biridir. Bunun için hurdacı firmamız siz değerli müşterilerimiz için bu sorunun cevabına web sitemizde yer vermektedir. Ayrıca firmamızı telefonla arayarak ya da whatsapptan mesaj atarak bakır hurda kg fiyatlarını öğrenebilirsiniz. Bunun yanında iletişim formlarımızı doldurarak da firmamıza yazabilirsiniz.

Bakır Hurda Güncel Fiyatları 2022

Güncel bakır hurda 2022 fiyatlarına yukarıdaki listeden ulaşabilirsiniz. En güncel fiyatları en doğru şekilde Güneş Metal hurdacı firmamızı arayarak öğrenebilirsiniz. İstanbul bakır hurda borsası fiyatlarına yön veren hurdacı firmamız sizlerden aldığı geri dönüştürülebilir bakır hurdaları geri dönüşüm fabrikalarına iletmektedir. Böylece sizler hurdanızı nakite çevirirken ülke ekonomisine de katkı sağlamış olursunuz.

Bakır Hurda geri dönüşümü en fazla yapılan hurda çeşitlerinden biridir. Ayrıca değerli bir metal olması da bunda etkili olmaktadır. İthalatı çok maliyetli olan bakırın geri dönüşüme kazandırılması bu yüzden çok önem arz etmektedir. Sizlerden aldığımız bakır hurdaları geri dönüşüm fabrikalarına ileterek ham madde ithalatını azaltmış oluyoruz. Her tür bakır hurdanızı değerlendirmek için hemen hurdacı firmamızla iletişime geçebilirsiniz.