Demir Hurda Fiyatı

Demir Hurda Fiyatı

Güncel demir hurda fiyatı listesi aşağıda yer almaktadır. 2022 Güncel demir hurda fiyatlarını anlık olarak öğrenmek için firmamızı arayın!

DKP Hurda Demir Fiyatı 7.00TL/Kg
Ekstra Demir Hurdası Fiyatı 6.50TL/Kg
Toplama Hurda Fiyatı 5.50TL/Kg
Teneke Hurda Fiyatı 3.00TL/Kg
Demir Talaşı Hurdası Fiyatı 4.55TL/Kg
Pik Demir Talaşı Hurdası Fiyatı 3.50TL/Kg
İnşaat Yıkım Hurdası Fiyatı 6.00TL/Kg
İnşaat Demir Çubuğu Hurdası Fiyatı 6.00TL/Kg
Tufal Hurdası Fiyatı 0.50TL/Kg

Güncel demir hurda fiyatları listemiz günlük olarak güncellenmektedir. Ayrıca demir hurda fiyat listesinde yer almayan demir hurda çeşitleri için firmamıza ulaşabilirsiniz. Her tür demir hurdayı değerinde alıyoruz. Bunun yanında piyasaya göre en yüksek fiyat teklifi veriyoruz.

Demir Hurda Kilosu Ne Kadar 2022

Demir hurda yoğun özelliği bakımında diğer hurda çeşitlerinden daha ağırdır. Bu yüzden nakliye ve taşıması zordur. Hurdacı firması olarak her tür demir hurdanızı adresinizden alıyoruz. Nakliye zahmetine girmeden yerinde hurda satmak için firmamızla iletişime geçebilirsiniz. Her tür demir hurdanızı gelip adresinizden alıyoruz. Üstelik ödemeyi peşin olarak hemen yapıyoruz. İstanbul dışına tonajlı demir hurda alımı için geliyoruz. Demir hurda kilosu günden güne değişiklik gösteriyor. Güneş Hurdacılık firmamızı arayarak anlık demir hurdası kilosu öğrenebilirsiniz. Firmamıza ana sayfamızda yer alan telefon numarasından ulaşabilirsiniz. Ayrıca aşağıda yer alan telefon numarasını arayarak da kolayca hurdacı firmamıza ulaşabilirsiniz.

Güncel demir hurda fiyatı öğrenmek için hemen arayın!

0530 542 6811

Hurda Demir Kilogram Fiyatları

Demir hurda kilogram fiyatları listesine yukarıdan ulaşabilirsiniz. Listede yer almayan demir hurda çeşitleri için hemen firmamızla iletişime geçin. Her tür dkp demir, inşaat demiri, inşaat yıkım hurdası, teneke demir, ekstra demir demir çubuğu, toplama demir fiyatları için firmamızdan bilgi alın. Hurdacı firmamıza haftanın her günü 7/24 arayarak ulaşabilirsiniz. Çünkü müşteri memnuniyetini ön planda tutan firmamız siz değerli müşterilerimiz için sürekli hizmet sunmaktadır. Demir hurda kilogram fiyatları 2022 güncel listesini firmamıza whatsapp üzerinden mesaj atarak da öğrenebilirsiniz. Dilerseniz demir hurdanızın fotoğrafını gönderin sizlere net fiyat teklifinde bulunalım. Karışık demir hurdalarınız için ayrı ayrı net fiyat istiyorsanız ücretsiz keşif imkanı sunuyoruz. Bunun için firmamızla iletişime geçerseniz adresinize gelip ücretsiz keşif yapıyoruz. Daha sonra hurda çeşidine ve miktarına göre fiyat teklifi sunuyoruz. Hemen arayarak her tür demir hurda için fiyat öğrenebilirsiniz.