Hurda Firması

İstanbul’da ve Türkiye genelinde birçok hurda firması yer almaktadır. Bu çokluktan dolayı iyi bir hurdacı firması seçmek günden güne zor bir durum haline gelmiştir. Fakat Güneş Hurdacılık olarak biz bu durumu sizin için daha kolay bir hale getiriyoruz.
İstanbul Avrupa yakasında merkezi hizmet veren firmamız, ihtiyacınız olan hizmeti sizlere sunmaktadır. Ülkemizin en büyük sıkıntılarından biri olan hurda, hurdacı ve hurdacılık sektörünün gelişmesinde önemli rol oynamıştır. Firmamızın merkezinde uzman ve deneyimli ekibimiz ile iletişime geçerek hurdalarınızın hak ettiği değerde alınmasına ön ayak olabiliriz. İstanbul hurdacı başlığı altında firmamız, Avrupa yakası hurdacı merkezidir. Müşteri memnuniyetini önemseyerek sadece kendimizin değil ülkemizin çıkarlarını da düşünmekteyiz.

Hurdaların geri dönüşümü nasıl yapılır?

  • Geri dönüşüm işleminin başlayabilmesi için ayırma işlemi yapılmaya başlanıyor.
  • Ayırma işleminden sonra dönüşüme girecek atıklar ayrılarak üst üste yığılıyor.
  • Üst üste yığma yani istifleme işlemi bittikten sonra hurdanın sınıfına göre ayırma işlemi başlar.
  • Hurdalar sınıflandırma yardımı ile ayrıldıktan sonra kimyasal ve fiziksel olarak değişime uğrar. Bunun sonucunda da hurda kullanıma hazır hale gelir.

Ülkemiz çağında birçok hurda alıp satan firma olmasına rağmen bazı firmalar tercih edilmemektedir. Bunun nedeni kaliteli, güvenilir ve profesyonel hizmet vermemekten kaynaklanıyor. Bunlara dikkat kesilmek bir hurda firması için hayati önem taşıyor. Hurdalar bazı kişiler tarafından çöp olarak adlandırılsa da günümüzde bu oran oldukça düşüyor. Bunu belirtmemizin nedeni kullanım süresi dolan birçok ürünün çöpe atılıp doğaya ve doğal kaynakların azalmasına neden olmasıdır.

Tüm bu etkenleri göz önünde bulundurarak her geçen gün firmamızı genişletip sizlere daha iyi hizmet verebilmek adına ileriye doğru adımlar atıyoruz. Ayrıca İstanbul’un farklı ilçelerinde bulunan şubelerimiz sayesinde size en yakın hurdacı şubemizi seçebilirsiniz.