Hurda Sarı Alımı

Güneş Metal hurdacılık olarak hizmette sınır tanımıyoruz. Hurda sarı alanlar arasında en iyi fiyatı biz veriyoruz. Sarı hurda alım satımı için oluşturduğumuz özel ekipmanlarla piyasadaki sınırları zorluyoruz. Hurda sarı, piyasada pirinç metali olarak bilinir. Genel ismi sarıdır. Sarı olarak adlandırılan metal. çinko ve bakırın karışımının oluşturduğu bir metaldir.

Hurda Sarı Alan Yerler

Sarı hurdası genelde Araiş Ms-70, Araiş Ms-64, Pirinç Talaşı (İmalat Artığı), Çubuk Ucu Parça, Çubuk Talaşı Ms-58, Kırkambar Sarı, Radyatör Su Saati Hurdası olarak çeşitlendirilebilir. Elinizde bu çeşitlerde malzeme olan ve hurda sarı satmak isteyen herkesin telefonunu bekliyoruz. En yüksek fiyat ile hurda sarı alımı yapan firmalar arasındayız. Sarı pirinç hurda içerdiği bakır sebebiyle oldukça değerlidir. Hurda sarı kırmızıya ne kadar yakınsa, bakır oranı o derece yüksek ve kıymetlidir.

Hurda Sarı Alanlar

Hurda sarı alımı yapan firmalar arasında ticaretinin en fazla yapıldığı hurda çeşididir. İstanbul’da hurda sarı alanlar içerisinde artan rekabetin önüne geçmek adına hurda piyasasının üstünde fiyat teklifleri sunmaya başladık. Bildiğiniz üzere firmamız sadece hurda alan firmalar arasında değildir. Aynı zamanda hurda sarı geri dönüşüm tesisi bulunan güçlü hurdacılar arasında hizmet veriyoruz. Dolayısıyla tonajlı hurda sarı alımı yapıyoruz.

Hurda Sarı Alan Fabrikalar

Sarı pirinç alımı yapan firmalar içinde bulunsak da geri dönüşüm sektöründeki teknolojik faaliyetlerimiz devam ediyor. Haliyle hurda sarı hammadde imalatı yapıyoruz. Diğer hurdacıların aksine toplama hurda sarı pirinç alımı yapıp fabrikalara satışa sunmuyoruz. Doğrudan firmamıza ait tesislerde hammaddeye çevirerek ekonomiye kazandırıyoruz. Dolayısı ile piyasadan yüksek teklifler verebiliyoruz.

İstanbul Hurda Sarı Alımı

Firmamızın genel merkezi İstanbul’da bulunduğu için, Marmara Bölgesi’nde sarı pirinç hurdası alımı yaparken nakliyeden kazanç sağlıyoruz. Bu sebeple İstanbul geneli hurda sarı alan firma olarak fiyatlarla hizmete devam ediyoruz. Ancak Türkiye’geneli hurda sarı alımı yapıyoruz. Özellikle yüksek tonajlı hurda sarı alımı yaparken maliyetlerimizi düşürerek, aradaki gider farkını müşterilerimize kazanç olarak yansıtıyoruz. Lütfen piyasadaki firmalardan aldığınız tekliflerle firmamızın fiyat tekliflerini karşılaştırınız. Daha kazançlı bir hurda sarı ticareti firmamızı tercih etmeniz gerektiği anlayacaksınız.

Hurda Sarı Alan Hurdacı

Organize sanayi bölgesinde hurda sarı alan hurdacı firmamızla doğrudan iletişime geçebilirsiniz. Piyasadan en az %10 daha fazla kazanabilirsiniz. Değerli hurdalar içerisinde bulunan hurda sarı ne kadar yumuşak ve kızıla yakın olursa değeri artmaktadır. Sarı kızıl hurda alımı asli görevimizdir.Hurda sarı alımında en çok dikkat edilen yumuşak olmasıdır. Hurda sarı içindeki Çinko oranı arttıkça sertleşir ve işlenmesi o derece güçleşir. Bu durum hurda sarı alımı yapan firmalar tarafından daha düşük fiyat verilmesine neden olacaktır. Oysa Güneş Metal hurda sarı alan fabrikalar arasında öncüdür.

Hurda sarı genelde Pirinç Çubuk Yuvarlak, Pirinç Levha, Rulo Bant, Kaynak Teli, Sarı Lama, Profil, Boru ve şerit şeklinde bulunur.

Hurda Sarı Alan Firmalar

Sarı hurdası hurdacılar için öncelikli metaller arasındadır. Kıymetli bir hurda çeşidi olduğundan hurda sarı tartımı titizlikle yapılmalıdır. Öyle ki hurda sarı çeşitleri birbirinden farklı fiyatlara alıcı bulmaktadır. Bu nedenle öncelikle cins ve türlerine göre ayrılmalı daha sonra tartım gerçekleştirilmelidir. Böylece müşterinin zarar etmesi önlenmiş olur.

Hurda Sarı İthalatı

Firmamız, yirmi beş yıldan fazladır hurdacılık sektöründe faaliyet göstermektedir. Yılların verdiği tecrübeler ve sektöre gönül vermenin azminiyle faaliyetlerini sürdürmektedir. Müşteri memnuniyetini ön planda tutarak hizmet vermeye devam eden firmamızın özellikle Avrupa ülkelerinde anlaşmalı olduğu büyük şirketler bulunmaktadır.

Zaman zaman bu şirketlerin taleplerine göre yurt dışına hurda sarı ithalatı yapıyoruz. Bu gibi durumlarda işin aciliyetine göre gerekirse İstanbul hurda sarı fiyatları ile değil yurt dışına gönderdiğimiz fiyata göre hurda sarı alıyoruz. Dolayısıyla Türkiye’deki hurda sarı fiyatlarından minimum %20 – %30 arası daha kârlı bir alışveriş yürütüyoruz.

Hurda Sarı Fiyatları

Son zamanlarda ” hurda sarı kilo fiyatı ne kadar? ” sorusu müşterilerimiz tarafından sıklıkla soruluyor. Ancak diğer tüm hurdaların olduğu gibi sarı pirinç hurdası da farklı çeşitlere sahiptir. Bu sebeple doğrudan hurda sarı ton fiyatı sormak yerine önce elinizdeki malzemenin cinsini ve miktarını bildirmenizde fayda görüyoruz. Hatta sizleri yanlış bilgilendirmemek adına bir Whatsapp destek numarası oluşturduk.

7/24 hurda sarı alımı yapan firma olarak günün her saatinde hizmetinizdeyiz. Hurda sarı satışı yapmak isteyenlerin işini kolaylaştırıyoruz. Elinde satılık hurda sarı malzeme olanlar telefon numalarımıza sarı pirinç hurdası resimleri yollayarak ve mümkünse miktar belirterek fiyat isteyebilir.

Elbette sitemizde bulunan hurda sarı fiyatları sayfamızdan da bilgi alabilirsiniz. Fakat sarı hurda fiyatı sürekli değişmektedir. Güncel hurda sarı fiyatları hakkında anlık bilgi almak için bizimle irtibat kurmanızı rica ederiz. Avrupa yakası hurda sarı alımı ve Anadolu Yakası hurda sarı alımı konularında tecrübelerimizi sizinle paylaşmaktan mutluluk duyarız.