İstanbul Hurda Fiyatları

Hurda Fiyatları

Güncel hurda fiyatları 2022 yılı boyunca geçerli olmayabilir. Bu yazımızda İstanbul’da hurda satmak isteyenler için oluşturduğumuz anlık hurda fiyat listesi yer almaktadır. Ancak İstanbul hurda fiyatları sürekli değişiklik göstermektedir. Diğer taraftan hurda fiyatları geri dönüşüm sektörüne çalışmalar düzenleyen ve hurdacılık yaparak ticaret yapanlar içinde önemli bir bilgidir. Hurdaların fiyatları ise çeşitli etkenlere göre değişiklik gösterir ve belirlenir. Bu yazımızda hurda fiyatları hakkında genel bilgiye ulaşabilirsiniz.

Güncel Hurda Fiyatları İçin İletişime Geçin

İstanbul hurda piyasası bir türlü durulmak bilmiyor. 2022 yılı hurda fiyat listesi her an değişebiliyor. Hurda satarken zarar etmemek için bizimle iletişime geçerek anlık hurda fiyatı isteyebilirsiniz.

Hurda Bakır Fiyatları

Soyma Bakır Hurdası 145,00 ₺/Kg
Lama Bakır Hurdası 145,00 ₺/Kg
Kırkambar (Bobin, Yanık, Boru) Bakır Hurdası 123,00 ₺/Kg
%98 Külçe Bakır 130,00 ₺/Kg
TTR Kırma (Granür) Bakır Hurdası 138,00 ₺/Kg
Bakır (Kızıl) Talaş Hurdası 110,00 ₺/Kg

Hurda Demir Fiyatları

DKP Hurda Demir Fiyatı 7.00TL/Kg
Ekstra Hurda Demir Fiyatı 6.50TL/Kg
Toplama Hurda Fiyatı 5.50TL/Kg
Teneke Hurda Fiyatı 3.00TL/Kg
Demir Talaşı Hurdası Fiyatı 4.55TL/Kg
Pik Demir Talaşı Hurdası Fiyatı 3.50TL/Kg
İnşaat Yıkım Hurdası Fiyatı 6.00TL/Kg
İnşaat Demir Çubuğu Hurdası Fiyatı 6.00TL/Kg
Tufal Hurdası Fiyatı 0.50TL/Kg

Hurda Alüminyum Fiyatları

Hurda Alüminyum Tel 40,70 ₺/Kg
Hurda Alüminyum Araiş 35,90 ₺/Kg
Hurda Alüminyum Jant 37,60 ₺/Kg
Hurda Alüminyum Ofset Matbaa 37,60 ₺/Kg
Hurda Alüminyum Boyasız Profil 35,60 ₺/Kg
Hurda Alüminyum Profil 34,60 ₺/Kg
Hurda Alüminyum Tas Tabak 32,10 ₺/Kg
Hurda Alüminyum Piston 35,60 ₺/Kg
Hurda Alüminyum Sert 23,80 ₺/Kg
Hurda Alüminyum Kutu 18,70 ₺/Kg
Hurda Alüminyum Radyatör 21,70 ₺/Kg
Hurda Alüminyum Talaş 22,30 ₺/Kg
   
   

 

Hurda Kağıt Fiyatları

1. Hamur Beyaz Hurda Kağıt 2,50 ₺/Kg
Değişik Renkli Hurda Kağıt 1,90 ₺/Kg
Hurda Karton Kağıt 2,40 ₺/Kg
Hurda Okul Kitabı 3,50 ₺/Kg
Hurda A4 Fotokopi Kağıdı 2,10 ₺/Kg
Hurda Peçete Kağıdı 2,30 ₺/Kg
Hurda Karton Bardak 2,30 ₺/Kg
Kullanılmış Hurda Gazete 1,98 ₺/Kg
Kullanılmamış Hurda Gazete 2,50 ₺/Kg
Bristol Hurda Kağıt 1,68 ₺/Kg
Hurda Kuşe Kağıdı 1,52 ₺/Kg

İstanbul Hurdacı

Hurdacı istanbul genelinde hurda alımı yapan firmalara verilen meslek adıdır. İstanbul hurdacı denildiğinde tek firma Güneş Hurdacılıktır. Firmamız İstanbul genelinde 1998 yılından beri hurdacılık hizmetleri yürütmektedir. Önceleri bir seyyar araba ile toplanan hurdalar şimdi ise hurda toplama araç filomuzla toplanmaktadır. Zaman değişti, teknoloji gelişti ve biz de buna ayak uydurarak kendimizi geliştirdik. Hurdacı firmamızı geliştirdik. Şimdiki misyonumuz ise Türkiye geneline yayılarak her ilden hurda toplamaktır.

İstanbul En Yakın Hurdacı

En yakın hurdacı firması elbette ki firmamız Güneş hurdacılıktır. Zira gelişmiş araç filosuyla İstanbul’un her semtine araç göndermekte, telefon edildiğinde en kısa sürede hurda satmak isteyen müşterinin adresine varılmaktadır. Bu kapsamda en yakınınızda firmamız bulunuyor diyebiliriz.

İstanbul Çevremizdeki Hurdacı

Çevremizdeki hurdacı firması olarak her tür hurdanızı teslim alıyoruz. İstanbul genelinde metal hurdası olabilecek her hurda firmamız tarafından değerlendirilmekte ve geri dönüşüme kazandırılmaktadır. Hurdalarınızı çöpe atmayın, bize satın. Hem doğayı koruyun hem para kazanın.

İstanbul Anadolu Yakası Hurdacı

İstanbul Anadolu yakasında her ilçeye semte hurdacılık hizmeti verilmektedir. Anadolu yakasında bulunan hurda toplama araçlarımız bizimle iletişime geçtikten sonra adresinize gelerek hurdaları teslim alır. Hurdacı ile iletişime geçmek için yapmanız gereken tek şey telefon numaramızı tuşlamaktır.

İstanbul Avrupa Yakası Hurdacı

Avrupa Yakasında firmamız hurdacı olarak faaliyetlerini yürütmektedir. Avrupa yakası hurdacı da biziz. Hurdalarınızı değerinde alıyoruz. Bizimle iletişime geçin. gelip adresinizden hurdalarınızı teslim alalım. Firmamız 7/24 hizmetinizdedir.

İstanbul Bakır Hurdası Alan Hurdacı

İstanbul bakır hurdası alımı Güneş hurdacılık tarafından yapılmakta, bakır hurdalarınız değerinde alınmakta ve geri dönüşüme kazandırılmaktadır. Bakır değerli bir hurdadır. Bu nedenle çöpe atılmamalı, kesinlikle hurdacıya satılmalıdır. Biz de elinizdeki tüm bakır hurdalarına talibiz.

İstanbul Demir Hurda Alan Yerler

Demir hurdası alımı hurdacı firmamız tarafından yürütülmektedir. Demir hurdaları düşük fiyatlıdır ancak çok fazla oluşmaktadır. Bu nedenle değerlendirilmesi gerekir. Demir hurdalarınızı satmak için bizi arayın gelip alalım.

İstanbul Alüminyum Hurdası Alan Yerler

Tüm İstanbul’da Alüminyum hurdası satmak için Güneş hurdacılık ile iletişime geçmek gerekir. Firmamız alüminyum hurdalarını değerinde alır. Alüminyum hurdası kilosu ne kadardır diye soruyorsanız, alüminyum hurda fiyatları ve diğer tüm metal hurda fiyatları için bizi arayın. Sizi bilgilendirelim.

İstanbul Çelik Hurdası Alımı

Çelik hurdalarınız tarafımızca değerlendirilir. Üstelik Çelik hurdalarınızı satmak ya da çelik hurdası fiyatlarını öğrenmek için bizi arayabilirsiniz. Hurdalarınız için fiyat verelim ve gelip adresinizden teslim alalım. Hurdalarınız değerinde alınır. Tartıldıktan sonra ödemesi nakit olarak size yapılır.

İstanbul Kablo Hurdası Alımı

Kablo hurdaları oldukça fazla oluşmaktadır. Parça ya da toplu olarak çıkabilirler. Bunlar biriktirilip hurdacı ile iletişime geçilmeli ve satılmalıdır. Büyük maddi değere sahip bu hurdalar kesinlikle değerlendirilmelidir. Çöpe atılmamalıdır. Çöpte zarardır ancak hurdacıya satıldığında kar’dır.

İstanbul Hurdacı Tufal Hurdası Alan

Tufal hurdası alımın hurdacı firmamız tarafından yapılır. Tufal hurdası fiyatlarını öğrenmek için bizi arayın. Size fiyat bilgisi verelim.

İstanbu Hurda Fiyatları

Sitemizde hurdalar için fiyat bilgisi paylaşmıyoruz ancak fiyat bilgisini bizimle iletişime geçen müşterilerimize telefonda verebiliyoruz. Çünkü hurda fiyatları sürekli değişiklik gösterebilmektedir. Aynı metalin bir gün kilogram fiyatı 15 TL olurken bir sonraki gün 10 TL diğer gün 20 TL olabiliyor. Bu döviz ve metal borsası kurlarına bağlı olarak değişebilmektedir. Firmamız bu değişimleri anlık olarak takip etmekte ve en güncel fiyatlarla sizlere hizmet vermektedir. İstanbul Hurdacı her zaman size en doğru fiyatı verir.

İstanbul Hurdacı Telefonu

Sizler de İstanbul hurdacı ile iletişime geçmek için sitemizin iletişim bölümünden telefonumuzu kullanabilirsiniz. Firmamız her an hizmetinizdedir. 7/24 hurda alımı yapıyoruz.

Sitemizin seo işlemleri seo uzmanı tarafından yapılmaktadır.