Körfez Hurdacı

Kocaeli Körfez hurdacı firması olarak adresten her tür hurda alımı yapıyoruz. Körfez hurdacı firması olarak tüm mahallelerde hizmet sunuyoruz. Kocaeli Körfez hurdacı firması mı arıyorsunuz? Körfez’in neresinde olursanız olun hemen firmamızı arayın kısa sürede adresinize gelelim. Bakır hurda alan Körfez hurdacı firmaları arasında lider konumdayız. Ayrıca hurda kablo alımında en yüksek fiyat teklifi sunan hurdacı firmasıyız. Bunun yanında her tür demir hurdası, alüminyum hurda, kağıt hurda ve plastik hurda alımı da yapıyoruz.

Körfez Hurda Alan Hurdacı Firmaları

Kocaeli Körfez’de alım yaptığımız bazı hurda çeşitleri; bakır hurda, alüminyum hurda, krom hurda, demir hurda, nikel hurda, kurşun hurda, hurda sarı, soyulmuş ya da yanık kablo hurda, kağıt hurda, karton hurda, fotokopi kağıdı hurdası, okul kitapları hurdası, gazete hurdaları, plastik hurda, Polietilen, Polipropilen plastik hurdası, pet şişe hurdası, ikinci el inşaat demiri hurdaları, ikinci el mutfak eşyaları hurdası, ikinci el sandviç panel hurdasıdır. Körfez’in tüm mahallelerinde her tür hurda alımını adresten yapıyoruz. Ayrıca dilerseniz satacağınız hurda için ücretsiz keşif yapıyoruz. Firmamızı aradığınızda adresinize gelerek her çeşit hurdanız için fiyat teklifinde bulunuyoruz. Daha sonra hurda yükleme işleri de firmamız çalışanları tarafından yapılmaktadır. İşinde uzman ekiplerimiz ile kısa sürede her tür hurdanızı anında nakite çeviriyoruz. Hurdacı firmamız ödemeyi her zaman hurda alımı sırasında peşin ve nakit olarak yapmaktadır.

Körfez Bina Yıkımı ve Moloz Nakliye Hizmeti

Körfez’de her tür bina yıkımı yapıyoruz. Kullanım ömrünü dolduran ev, iş yeri, depo ya da fabrikalarda güvenli bir şekilde yıkım hizmeti sunuyoruz. Bina yıkımını işinde uzman, her tür sertifikaya sahip çalışanlarımız ile sorunsuz olarak gerçekleştiriyoruz. Ayrıca çevreye zarar vermeden ve her tür güvenlik önlemleri çerçevesinde zamanında iş teslimi yapıyoruz. Bina yıkımını hurda karşılığı olarak da yapıyoruz. Bina yıkımında çıkacak olan hurda karşılığında müşterilerimizden herhangi bir ücret talep etmiyoruz. Üstelik hurda miktarının çok çıkması halinde müşterilerimize kalan tutarı nakit olarak veriyoruz. Bunun yanında yıkım sonrası moloz nakliyesi de yapıyoruz. Nakliye için gerekli tüm araç gereçlere sahip olan firmamız yıkım sonrası ortaya çıkan molozları güvenli bir şekilde taşımaktadır. Körfez ve civarında her tür yıkım ve söküm işleri için hemen hurdacı firmamıza ulaşabilirsiniz.