İpsala Hurdacı

İpsala Hurdacı

İpsala Hurdacı


İpsala hurdacı firmamız için hurda eşyalarınız, geri dönüşümü yapılabilen özel eşyalardır. Birçok kişi kullanmadığı eşyaları çöp olarak görür ve doğaya atar. Fakat doğaya atılan bu eşyaların çevreye verdiği zarardan habersizdir. Hurda olan eşyaları firmaya satarak hem gelir elde edebilir hem de çevreye bu eşyaların zarar vermesine engel olabilirsiniz. İpsala hurdacı firmamız, hurda olan eşyalarınıza üst seviyede fiyat vermektedir. Firma olarak işimizi her zaman titizlik ve güvenilir bir şekilde ilerletmekteyiz. Her çeşit hurdalarınızı almakta ve onları değerlendirmekteyiz.

Günlük olarak sokak ve caddelerde dolaşıp hurda olup olmadığına bakmaktayız. Bizimle iletişime geçtiğinizde firmamızda bulunan kişiler adresinize gelip hurdalarınızı alacaklardır. Hurdalarınızı almadan evvel hurdalarınızın değeri belirlenmek için ekiplerimiz incelemelerde bulunacaklardır ve ona uygun olarak fiyat belirlemesi yapacaklardır.

İpsala hurdacı firmamıza istediğiniz zaman uğrayabilirsiniz. Fakat hurdalarınızı kendiniz getirmek istemiyorsanız ekiplerimiz evinize kadar gelip hurdanızı evinizden teslim alacaklardır. Sizlere 7/24 saat hizmet vermekte dilediğiniz zaman hurda eşyalarınızı almaktayız. Firmamız her zaman için hızlı bir hizmet vermektedir. Kaliteli hizmetimizden memnun kalacağınızı umuyoruz. İpsala hurdacı firmamız için sizlerin bizden memnun kalması çok kıymetlidir.

Bunun için kendimizi sürekli yenilemeye ve geliştirmeye çalışıyoruz. Firmamız eskiyen hurda eşyalarınızı yüksek fiyattan alacaktır. Sizin de hurda eşyalarınız var ve yüksek fiyattan bu eşyalarınızı elden çıkarmak istiyorsanız İpsala hurdacısı firmamız ile iletişime geçebilirsiniz.

 

İpsala Hurdacı

İpsala hurdacı firmamız 24 saat açık olarak her çeşit hurda alımını İpsala bölgesinde gerçekleştirmektedir. Sizde hemen İpsala da hurda satmak için bizimle iletişim kurun. Edirne Hurdacı firmamız İpsala Hurdacı olarak hizmet veren sektörün önde giden firmalarından biridir. İpsala Hurdacılar olarak 10 yıla yakın süredir hizmet veren firmamız hurda alımı için kapınıza kadar geliyor hurdalarınızı yerinde geri dönüşüme kazandırıyor. 10 Yıllık tecrübe ve deneyimle hareket eden firmamız hurda metal alımında en tecrübeli firmalardan biridir.

 

İpsala her nevi hurda alımı gerçekleştiren firmamız hurda alımı için kapınıza kadar gelmektedir bizlere ulşamanız halinde hurdanızı itina ile geri dönüşüme kazandıralım. İpsala da hizmet veren en yakın hurdacı firmasıyız bizleri aramanız halinde hurda alımı için kapınıza kadar gelelim arayın sizlere hemen yardımcı olalım. İpsala da en yakın hurdacı olarak 7/24 hurda alımı gerçekleştirmekteyiz eğer sizde istediğiniz saat ve gün içerisinde hurda satmak istiyor iseniz.

Arayın hemen sizlere itina ile yardımcı olalım hurdalarınızı geri dönüşüme kazandıralım hurda alım satım işinde hurdanızı geri dönüşüme kazandıralım. İpsala Hurdacı olarak itina ile Demir Hurdası-Alüminyum Hurdası-Krom hurdası-Bakır Hurdası-Sarı Hurdası-Kablo Hurdası-Kurşun hurdası-Çinko Hurdası-Akü ve Motor Hurdası almaktayız

İpsala Hurdacı Olarak Aldığımız Hurda Çeşitleri

 1. ATATÜRK MAHALLESİ EN YAKIN HURDACI
 2. BAYRAMBEY MAHALLESİ EN YAKIN HURDACI
 3. BOZKURT MAHALLESİ EN YAKIN HURDACI
 4. CUMHURİYET MAHALLESİ EN YAKIN HURDACI
 5. FATİH MAHALLESİ EN YAKIN HURDACI
 6. FEVZİ ÇAKMAK MAHALLESİ EN YAKIN HURDACI
 7. GAZİ MAHALLESİ EN YAKIN HURDACI
 8. İNÖNÜ MAHALLESİ EN YAKIN HURDACI
 9. KAPUCU MAHALLESİ EN YAKIN HURDACI
 10. KÖPRÜ MAHALLESİ EN YAKIN HURDACI
 11. KURTULUŞ MAHALLESİ EN YAKIN HURDACI
 12. SARAÇ İLYAS MAHALLESİ EN YAKIN HURDACI
 13. ALİÇOPEHLİVAN KÖYÜ EN YAKIN HURDACI
 14. BALABANCIK KÖYÜ EN YAKIN HURDACI
 15. HACI KÖYÜ EN YAKIN HURDACI
 16. HIDIRKÖY KÖYÜ EN YAKIN HURDACI
 17. İBRİKTEPE KÖYÜ EN YAKIN HURDACI
 18. KARAAĞAÇ KÖYÜ EN YAKIN HURDACI
 19. KOCAHIDIR KÖYÜ EN YAKIN HURDACI
 20. KORUCU KÖYÜ EN YAKIN HURDACI
 21. KOYUNTEPE KÖYÜ EN YAKIN HURDACI
 22. KUMDERE KÖYÜ EN YAKIN HURDACI
 23. KÜÇÜKDOĞANCA KÖYÜ EN YAKIN HURDACI
 24. PAŞAKÖY KÖYÜ EN YAKIN HURDACI
 25. PAZARDERE KÖYÜ EN YAKIN HURDACI
 26. SARICAALİ KÖYÜ EN YAKIN HURDACI
 27. SARPDERE KÖYÜ EN YAKIN HURDACI
 28. SULTAN KÖYÜ EN YAKIN HURDACI
 29. TEVFİKİYE KÖYÜ EN YAKIN HURDACI
 30. TURPÇULAR KÖYÜ EN YAKIN HURDACI
 31. YAPILDAK KÖYÜ EN YAKIN HURDACI

İpsala da Aldığımız Hurda Çeşitleri

 • Demir Hurdası Alımı
 • Alüminyum Hurdası Alımı
 • Krom Hurdası Alımı
 • Bakır Hurdası Alımı
 • Sarı Hurdası Alımı
 • Kablo Hurdası Alımı
 • Kurşun Hurdası Alımı
 • Çinko Hurdası Alımı
 • Fabrika Sökümü
 • Akür Hurdası Alımı
 • Motor Hurdası Alımı
 • Çelik Hurdası Alımı
 • Ray Hurdası Alımı
 • Playwood Hurdası
 • Raf Hurdası Alımı
Call Now ButtonHEMEN ARA